1.5 Ton Dikey Su Deposu

1,5 Ton Dikey Su Deposu

1,5 Ton Dikey Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

130 cm

125 cm

30 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

1,5 Tonluk Dikey Su Deposu

1,5 tonluk dikey su deposu genel olarak çeşitli gıdaların stoklanabilmesi amacıyla kullanılan üründür. Deponun kurulum beraberinde zemine direkt olarak yerleştirilmiş olarak kullanıldığı bilinmektedir. Mavi ve beyaz renk tonunda üretimi yapılan su deposunun hem tüketilebilen gıdalar için hem de gereken asitler, yağlar, mazot ve sülfirik asit türleri açısından uygunluğu bulunmaktadır.

Herhangi şekilde gün ışığından etkilenmeyen bu ürün çatlama yapmaz. Esnek bir yapıya sahip olması beraberinde depo içine konulan üründe bozulma da yaşanmamaktadır. Yapısı gereği uzun vadeli kullanım için uygun olup darbelere karşı dayanıklı olduğu bilinmektedir.

1,5 Tonluk Dikey Su Deposu Kullanımı

1,5 tonluk dikey  su deposu kullanımı satıcı firmanın tesisat işlemini tamamlaması beraberinde kullanılabilmektedir. Farklı boyutlarda üretilebilen depo standart ölçüde satılmaktadır. Ekonomik kullanım özelliği olan dikey plastik su deposu gıdaya uygun sertifikaya sahiptir. Çevresel etkenlere ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı olan deponun dolu iken hareket ettirilmemesi gereklidir. Aksi takdirde arızalanması mümkün olabilir.

Bin beş yüz litre olarak üretilen dikey su deposu kullanıcılarına sağladığı çok fazla yarar bulunmaktadır. Bu kolaylıklardan belki de en önemlisi taşınabilir olmasıdır. Dik yapısı sayesinde taşınacak alana yan yana istiflenebilmektedir. Bu hammadde taşımak isteyen firmalar için oldukça önemli bir özelliktir.

Ürünümüzün ergonomik yapısı, taşıma kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünlerimizi dolu şekilde taşınması önerilmez. Dolu olarak taşınması halinde tehlike oluşturabilir.

1500 litre su deposu ürünümüzün diğer önemli üstünlüğü ise renk avantajıdır. Üretilen tanklar orijinalinde beyaz ve mavi renk seçenekleri ile üretilmektedir. Fakat istenilen herhangi bir renk seçeneğinde bu depolar üretimi yapılmaktadır. Firmamızın bütün ürünlerimiz imalat hatalarına karşı garantimiz altında olduğundan, firmalar bu tarz bir seçeneği rahatlıkla kullanabilirler.

Ayrıca renk seçeneğinin fazla olması depo içerisindeki sıvı veya gıdanın daha rahat ayrıştırmasını sağlamaktadır. Büyük ölçekli firmaların çok fazla sayıda ürün çeşidi olduğu için ayrıştırma ve depolama açısın da kolaylık sağlamaktadır.

Bir diğer önemli özelliği ise kaliteli hammadde kullanımıdır. Üretilen hiçbir ürün üzerinde geri dönüştürülmüş hammadde veya renklendirici kullanılmamıştır. Üretilen her ürünü kaliteden ödün vermeden, sağlık ve uzun ömürlü olacak şekilde üretmekteyiz. Firmamız gelişen yeni teknolojik imkanlardan faydalanarak ergonomik dayanıklı ürünler üretmeye devam etmektedir.

1,5 Tonluk Su Deposu Teknik Özellikleri

Bin beş yüz litre olarak polietilen hammaddeden üretilen su depolarının kullanıcısına sunduğu çok farklı teknik özelliği bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise bu depoların tek parça bir biçimde üretiliyor olmasıdır. Teknik olarak tek parça halinde üretilmesi çok önemlidir. Bu sayede bu depolar üretilirken herhangi ek yapılmamıştır.

Ek yapılmadığı için de herhangi bir şekilde sızdırma yapmazlar. Bu sebepten dolayı herhangi bir kopma ve ayrılma olmaz. Ürünlerimiz mevsim şartları göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Ülkemizin her noktasına satışlarımız mevcuttur. Plastik su deposu ürünlerimiz sanayide tarımsal alanlarda hayvancılık sektöründe farklı amaçlar için kullanıldığını gözlemliyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizden her geçen gün farklı talep ve istekler oluşmaktadır. BRS plastik tarafından   

1.5 Ton Su Deposu Hangi Maddeden Üretilir.

1500 litrelik su deposu 1. kalite lineer polietilen hammadde ile üretimi gerçekleştirilen su depoları tamamen insan sağlığını düşünerek mavi ve beyaz olmak üzere iki renkte fabrikamızda üretilmektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda alternatif renklerde üretimlerimiz mevcuttur. Tek parça bir biçimde üretilmesinin bir diğer avantajı ise temizliği kolaylaştırması diyebiliriz.

1,5 ton su deposu temizliği kolaylaştıran bir diğer husus ise kapak boğazıdır. Bu boğaz depo temizliğini kolaylaştırması açısından uygun ölçülerle tasarlanmıştır. Ayrıca temizliği düzenli bir şekilde yapılan depoların içerisinde kötü koku veya kir oluşumu görülmez.

Fabrikamızda kullanılan hammadde (Polietilen) Dünya Standartlarında ve insan sağlığına uygundur. Üretimlerimizde insan sağlığını etkileyecek kimyasallar veya boya içeren maddeler kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz darbelere ve U.V. dengeleyici olup, güneş ışınlarına karşı dayanıklı olarak üretilmiştir.

1500 litre su deposu temizliği su ile kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez. Ürünlerimiz işlemlerinizi büyük bir özenle gerçekleştiren firmamız sizlere en kaliteli ve sağlıklı ürünleri sunmaktadır. Ürünlerimiz piyasada sunulan ürünlerin en kalitelisidir. Müşterilerimiz için kaliteden asla ödün vermeden çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetine her zaman önem veriyoruz.

Uluslararası standartlara uygun ürünler üretmeye devam ediyoruz. Çağın yeni gelişen ihtiyaçları doğrultusunda farklı ürünler geliştirmeye devam etmekteyiz.