Yatay Su Depoları

Yatay Su Depoları

Yatay su depoları birçok alanda kullanılan bir ürün olup iş sahalarında verimlilik sağlamaktadır. Çift renk tonuyla beyaz ve mavi olarak üretilen depolar birçok amaçla kullanılabilmektedir. Gıdalara karşı uygunluk sertifikası içeren bu ürün oldukça uzun ömürlü kullanılabilmekte ve de ekonomiktir.

Kimyasal reaksiyona girmeyen ve kimyasala karşı dayanıklı olan yapısı haşerelere, deniz tuzuna, petrole ve yağa karşı da dayanıklı olduğu gösterir. Bunun beraberinde sıcak ve soğuk hava koşullarından etkilenmez. Çünkü belli bir sıcaklıkta ve standart ölçülerde tek parça olarak üretimi sağlanır. İçine konulan sıvı madde her ne olursa olsun hiçbir şekilde tat ve koku yönünde bozulmamaktadır.

Yatay Su Depoları Kullanımı

Yatay su depoları kullanımı açısından tesisler, büyük şirketler, inşaat sahası gibi birçok yerde uygunluk sunmaktadır. UV katkılı bir üretim olması beraberinde birinci kalite polieliten maddeden üretilmiştir. Bu sayede çürüme yapmaz.

Yatay su depoları Ayrıca gözeneksiz olması sayesinde emmeye karşı dayanıklılık oluşturur. Yatak su depoları dolu iken hareket ettirilmemelidir. Çünkü hareket, arıza oluşturabilmektedir. Garanti kapsamına girmez.