3 Ton Yatay Su Deposu

3 Ton Yatay Su Deposu

3 Ton Yatay Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir.

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

136 cm

190 CM

115 cm

48 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

3 Ton Yatay Su Deposu

 3 ton yatay su deposu mavi ve beyaz olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. Hem yatay hem de dikey olarak üretimi yapılabilir. Gıda maddeleri tüzüğü için uygun olarak üretilirler.

Dikey su deposu için genişlik 140cm, yükseklik 200cm’dir. Yatay su deposu için genişlik 140cm, uzunluk 217 cm  yükseklik 130cm’dir. Mavi rengi tercih ederseniz beyaz renge göre bir miktar daha yüksek fiyatlı olur. Bunun nedeni kullanılan ham maddenin farklı olmasıdır.

Depolarda stoklu halde bekletilen su depolarını verilen siparişlere göre en hızlı şekilde adreslere teslim edilir. Korozyona karşı korumalı olan su depoları paslanmaz özelliğe sahiptir. Zamanla yıpranmazlar ve eskiyerek işlevini kaybetmezler.

3 Tonluk  Su Deposu Fiyatları

 Plastik su depoları polietilen malzemeden üretilir ve kaliteli ürünlerdir. Kaliteli kullanımın yanında uygun fiyat seçeneklerine sahip olurlar. 3000 litre yatay su deposu kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır.

Bunlardan ilki ürünlerin mutlaka düz ve beton zemin üzerine yerleştirilmesidir. Ürünle zemin arasında herhangi ikinci bir materyal bulunmamalıdır. Su koymak için değil başka bir malzeme için kullanacaksanız ilk olarak satış danışmanına bunu söylemeniz gerekir.

Herhangi bir arıza gözlemlerseniz kendiniz müdahale etmemeli ve kesici ya da delici aletler ile ürüne kesinlikle dokunmamalısınız. Arıza durumunda firmayla irtibata geçmelisiniz. Ürünler 2 senelik garanti kapsamında olduğu için güvende olurlar.

3 Ton Yatay Su Deposu Ölçüleri

3 ton  Su deposu satın aldığınızda kullanım sırasında içerisine hava basıncı uygulamamanız gerekir. 3 tonluk Yatay su deposu yerleştirilirken de dikkatli olmalısınız. Dolu iken yerinden oynatırsanız zarar görebilir ve garanti kapsamından çıkar.

Tesisat bağlantısı yapılacağı zaman herhangi bir hasar meydana gelmemesi için esnek boru kullanılmalıdır. Çıkış rekoru kısmını gerektiği kadar sıkmalısınız. Bağlantı kurulduğunda çıkış rekoru kısmının alt tarafına destek ekipmanı yerleştirilmesi gerekir.

3 ton su deposu ürün  zemine  tamamen paralel şekilde yerleşmelidir. Herhangi bir boşluk kalmayacak şekilde zeminle sıfır olmalıdır. Hareket ettirmek istediğinizde su deposunun içi boş olmalıdır. Dolu ilen su deposu taşınmaz ya da hareket ettirilmez. Ürün temizliğini senede bir kere olmak üzere gerçekleştirerek hijyen koşullarını sağlayabilirsiniz.