Dalgakıranlı  Su Depoları

Dalgakıranlı  Su Depoları

Dalgakıranlı su depoları hareket halinde olan karavan, tekne ve her türlü araç için tasarlanmış olan su depolarıdır. Değişik ebatlarda bulunan bu depolarımız hareket halinde olan araçlarda  suyun sabit kalabilmesi için tasarlanmıştır.

Bu depolar temiz su ihtiyacını giderirken atık su birikimlerinin kontrol edilmesini de sağlamaktadır. Birinci kalite polieliten maddeden üretilmiş olan su deposu kare ve dalgakıran özellikli olması ile nakliye ve yolculuk esnasında sağlığa uygunluk sağlamaktadır. Çeşitli ihtiyaçlarınız dâhilinde araç yapısına en uygun ölçülerde satılmaktadır.

Korozyona karşı dayanıklı olarak üretilir. Diğer malzemeden yapılmış depolara nazaran çok daha uzun ömürlü olurlar. Tek parça halinde üretilirler ve bu sebeple asla sızıntı yapmazlar.

Dalgakıranlı su depoları UV katkılı olması sayesinde uzun vadeli kullanım imkânı tanır. Çürümez, çatlamaz, mantar, küf veya yosun oluşturmamaktadır. Bu sayede insan sağlığını bozacak bir madde içermeyen yapıda üretildiği öne çıkmaktadır. Belli bir ısıda üretilmiş olması nedeniyle son derece ekonomik kullanım özgürlüğü sunmaktadır. Çünkü darbelere, haşerelere, petrole, yağa ve kimyasallara karşı son derece dayanıklıdır.

 Dalgakıranlı Su Depoları Kullanımı

Dalgakıranlı su depoları kullanımı açısından araç içinde kolaylık sunmaktadır. Karavan tipi su deposu tuvalet ve banyodan çıkan atık suların birikimini sağlıyor olup siyah, mavi ya da gri renk seçeneği ile satın alınabilmektedir. Genellikle karavanlarda, teknelerde,her türlü ticari araçlarda ve özel araçlarda kullanım için gayet uygundur.

Dalgakıranlı su depolarımızı incelemek ve satın almak için tıklayınız.