500 Litre Dalgakıranlı Su Deposu

500 Litre Dalgakıranlı Su Deposu

500 litre Dalgakıranlı Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

95 cm

115 cm

65 cm

12 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

500 Litre Dalgakıranlı Su Deposu

500 litre dalgakıranlı su deposu su taşımak, depolamak ve kullanmak için özel üretilmiş olan ürünlerdir. İçme suyunu depolamak amacıyla da kullanılabilirler. Mesafeler arasında su transferi olması gerekiyorsa yine su depoları kullanılır.

Uzun ömürleri vardır ve ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptirler. Hijyenik koşullarda üretilmişlerdir. Dikey ya da yatay olarak üretilirler. Alan kaplamadığı için 500 litre dalgakıranlı su deposu en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Gıda maddeleri tüzüğüne uygun olarak üretilir. Koku yapmaz ve kolay bir şekilde taşınabilirler. Hafif ürünlerdir ve darbelere karşı dayanıklıdırlar. Benzin, asit, mazot ve benzeri farklı sıvı malzemeleri için de taşıyıcı ve depolama amacıyla kullanılabilen ürünlerdir.

500 Litre Dalgakıranlı Su Deposu Fiyatları

500 litre dalgakıranlı Su depoları özel üretim ürünlerdir ve içerisinde su ya da herhangi bir başka madde konulduğunda onunla etkileşime girmezler. Polietilen hammaddeden üretilen 500 litre su deposu hava şartlarından içerisindeki maddeyi korur.

Makul ölçülere sahiptirler. Yatay olarak tercih ederseniz alt kısmında plastik ayaklar olur. Dikey depolarda ise ayak olmaz ve zemine direkt olarak yerleştirilmeleri gerekir. Brs su deposu firmamız Farklı ve ekonomik fiyat seçenekleri ile birçok sektörde ilk sırada tercih edilen ürünlerdir.

500 litre dalgakıranlı su deposu Yazlık, iş merkezi, karavan,tekne ve farklı yaşam alanlarında güvenli bir şekilde kullanılabilirler. Susuzluğu gidermek amacıyla veya sulama amacıyla kullanılabilirler. Renk seçenekleri mavi ve beyaz standarttır fakat müşteri isterse renk değişebilir.

500 Litre Su Deposu Ankara

500 litre dalgakıranlı su depolarını ülkemizin her noktasından dijital  online mağazamızdan sipariş edebilirsiniz.

Plastik su depoları stoklu hazır ürünler olduğundan dilediğiniz şehre sipariş verebilirsiniz. 500 litre su deposu paslanmaz özelliğe sahiptir. Su tesisatı yapmak amacıyla kullanılır ve suyu korur.

Korozyona karşı dayanıklı olarak üretilir. Diğer malzemeden yapılmış depolara nazaran çok daha uzun ömürlü olurlar. Tek parça halinde üretilirler ve bu sebeple asla sızıntı yapmazlar.

500 litre dalgakıranlı su depoları koku yapmazlar, kir tutmazlar. Düzenli olarak temizlik yapıldığında uzun süre hiçbir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. Herhangi bir arıza durumunda ürünler 2 senelik garanti kapsamındadır. Teslimat hızlı olur. Acil bir su ihtiyacına karşı önlem olarak kullanılırlar. Garanti kapsamından çıkmaması için ürünü dikkatli kullanmak gerekir.