Köşeli ve Karavan Tipi Su Depoları

Köşeli Ve Karavan Tipi Su Depoları

Köşeli ve karavan tipi su depoları temiz su ihtiyacını giderirken atık su birikimlerinin kontrol edilmesini de sağlamaktadır. Birinci kalite polieliten maddeden üretilmiş olan su deposu kare ve dalgakıran özellikli olması ile nakliye ve yolculuk esnasında sağlığa uygunluk sağlamaktadır.

Çeşitli ihtiyaçlarınız dâhilinde araç yapısına en uygun ölçülerde satılmaktadır. UV katkılı olması sayesinde uzun vadeli kullanım imkânı tanır. Çürümez, çatlamaz, mantar, küf veya yosun oluşturmamaktadır. Bu sayede insan sağlığını bozacak bir madde içermeyen yapıda üretildiği öne çıkmaktadır.

Belli bir ısıda üretilmiş olması nedeniyle son derece ekonomik kullanım özgürlüğü sunmaktadır. Çünkü darbelere, haşerelere, petrole, yağa ve kimyasallara karşı son derece dayanıklıdır.

Köşeli Ve Karavan Tipi Su Depoları Kullanımı

Köşeli ve karavan tipi su depoları kullanımı açısından araç içinde kolaylık sunmaktadır. Karavan tipi su deposu tuvalet ve banyodan çıkan atık suların birikimini sağlıyor olup siyah, mavi ya da gri renk seçeneği ile satın alınabilmektedir.