20 Ton Dikey Su Deposu

20 Ton Dikey Su Deposu

20 Ton Dikey Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

280 cm

315 cm

300 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

20 Ton Dikey Su Deposu

20 ton dikey su deposu en çok talep edilen ürünlerden biridir ve uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Polietilen hammaddeden dikey şekilde üretilir. Mavi ya da beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcuttur.

Tek parça üretilir ve ürün ölçüleri sabittir. Depoda stoklu olduğu için sipariş verdikten sonra en kısa sürede adresinize teslim edilir. 280cm genişlik ve 315cm yükseklik ölçülerine sahiptir.

20000 litre Dikey su kapasitesindeki deponun ağırlığı toplam 400 kilogramdır. İnşaat, otomotiv, sanayi ve su deposu ihtiyacı olan her sektörde kullanılabilir.

Mavi rengi tercih ederseniz beyaz renge göre ücreti daha yüksek olur. Bu duruma sebep mavi renkte depoda kullanılan ham maddenin farklı olmasıdır. Ayrıca güneş ışığını geçirmez ve yosunlaşma yapmaz.

20 Ton Dikey Su Deposu Fiyatları

Gıda maddeleri tüzüğüne uygun şekilde üretilen 20 ton su deposu renk çeşitlerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Ürünler halk sağlığı laboratuvarı aracılığıyla belgeye sahiptir.

20000 litre su deposu hacmi büyük olduğu için nakliye yapılması güç olsa da anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları ile uygun şekilde gönderimleri sağlanmaktadır.

Sipariş verdiğinizde adrese bağlı olarak 3 iş günü süresince teslimatlar gerçekleştirilir. Üretim esnasında kullanılan polietilen ham maddesi ısı sayesinde döküldüğü kalıpların şeklini alır.

20 ton su depolarında 1 tane dolum kapağı ve 1 tane çıkış rekoru bulunmaktadır. Dolum kapağının bulunduğu yer ve ölçüsü sabit olur. Herhangi bir değişiklik yapılamaz.

Çıkış rekorunun ise ölçüsü müşterinin taleplerine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Yatay depo tercih ederseniz alt tarafında dengesini sağlayan ayaklıklar bulunur.

20 Ton Dikey Su Deposu Ölçüleri

20 ton su depoları stoklu halde depoda bulunur ve standart ölçülere sahip olurlar. 20 tonluk su deposu dikey olarak satın alındığında alt tarafında ayaklık olmaz. Taban tarafı düz olur.

20000 litre dikey su depoları direkt olarak zemin üzerine koyarak kullanırsınız. Su deposunun muhakkak düz beton bir zeminde tutulması gerekir.

Ürünü alırken eğer su maddesinden başka bir madde kullanacaksanız bu durumu satış danışmanına bildirmeniz gerekir.

Kullanım sırasında herhangi bir hasar veya arıza durumu gözlemlerseniz müdahale etmeden firmayla irtibata geçmelisiniz. Su deposuna kesici ya da delici aletlerle müdahale etmek kesinlikle yasaktır.

Beton harici herhangi bir materyal üzerine yerleştirilmemesi gerekir.