Dikey Su Depoları

DİKEY SU DEPOLARI

Dikey Su Depoları üretiminde önde gelen firmalardan olan BRS Plastik bugün dünyanın bir çok ülkesine dikey su deposu ihracatı gerçekleştirmektedir. Dikey su depoları inşaat gibi alanlarda sıkça görebileceğimiz ürün olması beraberinde çeşitli tesislerde ve iş alanlarında rahatlıkla kullanılan güvenli bir üründür. Belli bir sıcaklıkta üretilen bu ürün gözeneksiz ve emmeye dayanıklı yapıda üretilmiştir. UV katkılı polieliten maddeden üretilmiş olup sağlamlığı ile uzun vadeli kullanım olanağı sunmaktadır.

Zemine dikey konumda yerleştirilen dikey su deposu hiçbir aralık veya zeminle arasında herhangi bir materyal olmayacak şekilde monte edilmelidir. Dolu olduğunda hareket ettirilmesi sakıncalı olup arızalanmasına sebebiyet verebilir. Hijyenik koşullarda üretilmiş olan dikey su depoları sıvıların stoklanması ve istenilen süre zarfında kullanılması için kolaylık oluşturmaktadır. Sıcak veya soğuk havadan etkilenmemesi sayesinde çürüme, parçalanma yapmamaktadır.

Dikey Su Depoları Kullanımı

Dikey su depoları kullanımı bakımından birçok iş alanlarında farklı avantajlar sunmaktadır. Çeşitli içecek türleri, asit türleri, kimyasallar veya mazot stokunda kullanılmaktadır. Giriş çıkış açısından müşteri talebinin isteği üzerine PVC, pirinç veya krom takılması mümkündür. Fiyatları ise ölçüsüne göre değişiyor olup son derece ekonomiktir.