10 Ton Dikey Su Deposu

10 Ton Dikey Su Deposu

10 Ton Dikey Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

ÇAP/EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

247 cm

235 cm

160 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

10 Ton Dikey Su Deposu

10 ton dikey su deposu dikey şekilde üretilir yatay şekilde üeriltmemektedir. Renk seçeneği olarak beyaz ve mavi olmak üzere iki çeşidi vardır. İstenildiği takdirde siyah,turuncu,yeşil gibi ana  renklerde de üretimi gerçekleştirilmektedir. Su depoları gıda maddeleri tüzüğü uyarınca uygun şekilde üretilir.

Belediyelerin iskan işlemlerine uygun gördüğü su depolarını eğer mavi renk olarak tercih ederseniz beyaz renge göre maliyet oranı biraz daha yüksek olur. Buradaki fiyat farkının sebebi kullanılan ham madde çeşidi ve miktarıdır. İstenildiği taktirde farklı renklerde su deposu imalatımız vardır konu ile ilgili olarak firma temsilcimizle görüşebilirsiniz.

1 sınıf polietilen hammaddeden üretilen 10000 litre su deposu her zaman stoklu olduğu için dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Özel siparişlerde ise termin yani teslim süresi için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Plastik su tanklarının sahip olduğu özellikler korozyona uğramaması, paslanmaması ve zaman aşımına uğramamasıdır. Su depoları 10 tonluk olduğunda standart kalıplarla üretildiği için ölçüler aynıdır ve bu ölçüler değiştirilemeyecek şekilde tasarlanır.

10 Ton Dikey Su Deposu Ölçüleri

10 tonluk plastik su depolarının ölçüleri 247cm genişlik, 235cm yükseklik olarak üretilmektedir. Bu ölçüler değiştirilemez. Polietilen hammaddeden farklı ölçülerde üretim gerçekleştirebilmek için farklı kalıplar dizayn etmek yani tasarlamak gereklidir.

Bu sebeple kalıp maliyeti ile birlikte ürünün maliyeti mevcut ürünün maliyetine göre oldukça yüksek çıkabilmektedir. Ürünlerimiz işinde uzman personel tarafında kullanabilecek bölge ve konumlara göre en iyi tasarımlar yapmaktadırlar.

Brsplastik firması olarak 10000 litre su deposunun değişik ölçülerde kalıp teknolojisinde uzman ekiple birlikte ürünler tasarlama gücüne sahiptir. Belirlediğiniz ölçüleri uzman personelimizle paylaşıldığı takdirde size en uygun ürünü tasarlayarak üretimini gerçekleştirilir.

10 Ton Dikey Su Deposu Kurulumu

Su depolarını satın aldığınızda 2 yıl garantisi ile birlikte gelir. Kullanım sırasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar mevcuttur. Bu kurallar sağlıklı bir su deposu kullanımı sağlar ve hasardan korur.

Deponun alt kısmının zemine tamamen düz şekilde yerleştirildiğinden emin olun.

Su Depolarınız doluyken yerinden oynatmayınız ve taşımayınız.

Deponuzu yumuşak zeminlerde kullanmayınız.

Deponun zeminle taban arasında herhangi bir şekilde taş, takoz, palet ve benzeri ürünlerle yerleştirme yapmayınız. Basınçla birlikte deponuza zarar verebilir.

Su depolarınızın temizliğini sıklıkla yapmanız önerilmektedir. Temizliği oldukça basittir.

Deponuz su depolaması haricinde kimyevi madde için  (mazot,asit,vb.) kullanılacaksa mutlaka firmamızı arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Depoları su deposu haricinde kullanmayınız. Farklı bir sıvı için kullanılacaksa firma görevlisinden bilgi alarak  kullanılacak maddenin yoğunluğuna göre su deposu temin etmeniz önerilir.

Deponuzun tesisatını uzman tesisatçılara yaptırınız.

Deponuza herhangi bir şekilde içten veya dıştan basınç uygulamayacak şekilde konumlandırınız.

Depo içerisinde muhafaza edilecek suyun sıcaklığı 50 dereceyi geçmemelidir.

10000 litre dikey su deposunun tesisat bağlantıları yapılırken esnek boru kullanılmalıdır. Çıkış rekoru kısmının alt tarafına destek ekipmanı yerleştirmeniz gerekir. Flanş veya çıkış rekorları yanlış kullanılırsa ya da esnek bir zeminin üzerine depoyu yerleştirmenizden kaynaklı hasar olursa bu arızalar garanti kapsamında olmaz.

10 tonluk dikey su deposu kullanırken dikkat etmeniz gereken kurallardan biri ürünün düz beton zemine yerleştirilmesidir.

Su deposu doluyken hareket ettirmeyin ve taşımayın. Su deposunun içerisine hava basıncı uygulamayın. Ürünü su değil başka bir malzeme için kullanacaksanız satın alırken malzeme hakkında bilgi vermeniz gerekir.

Konu ile ilgili olarak firma yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

10 Ton Dikey Su Deposu fiyatları ne kadar.

10 ton su deposu kullanılan hammaddenin rengi ve  depoda stoklu olduğu için sipariş verdiğinizde en geç 7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ürünlerimizin fabrikadan teslim edilmektedir.

Nakliye konusunda müşterilerimize anlaşmalı olduğumuz kargo ve nakliye firmalar üzerinden en uyun şekilde teslimatı sağlanmaktadır.

Ödeme için teslimatta dilerseniz kredi kartı kullanabilir havale yapılabilir ya da nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Dijital mağazamızı kullanarak alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer kartla ödeme yapmak istiyorsanız POS cihazını talep etmeniz gerekir. İstediğiniz farklı ödeme yöntemi varsa satış danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

10 ton dikey su depolarının fiyatları hangi rengi seçeceğinize bağlı olarak farklılık gösterir. Kullanılacak ürünün yoğunluğuna göre fiyat farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Hammadde miktarına göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

On bin litre su deposunun yoğunluğu çok olan hammaddeler için et kalınlığı diye tabir ettiğimiz ürünün kalınlığı daha fazladır. Dolaysıyla fiyat farklılığı karşımıza çıkmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti ve istekleri bizim önceliğimizdir. Dijital mağazamızı ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.