2 Ton Dikey Su Deposu

2 Ton Dikey Su Deposu

2 Ton Dikey Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

113 cm

220 cm

40 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

2 Ton Dikey Su Deposu

 2 ton dikey su deposu günümüzde farklı sektörlerde çeşitli amaçlar için kullanılırlar. Sıvı depolamak için üretilirler ve daha sonra ihtiyaç zamanı içerisindeki sıvı tahliye edilerek kullanıma hazır olur.

Depoların üretimi polietilen ham maddeden yapılır. Gıda tüzüğüne uygun şekilde üretilirler. İçerisinde sıvı depolamak bu sebeple hijyenik kurallara ve sağlığa uygun olur. Ham maddenin özelliğine bağlı olarak UV ışınlarından korumalı su depolarıdır.

Üretim sırasında su depoları tek parça şeklinde üretilir ve standart ölçüleri vardır. Tasarımda ek parça kullanılmadığı için sızdırma gibi olumsuz durumların meydana gelmesi de imkansızdır. İç kısımdaki malzeme kaygan özelliğe sahiptir. Temizliği oldukça kolay olur.

2 Ton Dikey Su Deposu Teknik Özellikleri

BRS PLASTİK AŞ. 2010 yılında Konya Büsan sanayi bölgesinde kurularak faaliyetine başlamıştır. 2010 yılından bugüne kadar plastik su deposu üretiminde Türkiye’nin lider su deposu üreticisi olmuştur.

Konya içerisinde bulunan üretim tesisimiz ile Türkiye’nin her bölgesine ve dünya çapında birçok ülkeye ihracat yapmaktayız.Yenilikçi ve uygun maliyette plastik ve polyester su deposu üretimi yapan, bireysel, sanayi, fabrika, tarımsal ve hayvancılık alanlarında kullanımları olan geniş bir ihtiyaç alanına cevap vermekteyiz.

Müşteri memnuiyetinin sürekliliği başarılarımız için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve firma garantimiz ile her türde su deposu üretimini yüksek kalitede üretiyoruz. Çağdaş ve yeni üretim teknolojisini kullanarak, Türkiye ve çevre ülkelerde sıvı depolama tank çözümlerinin geliştirilmesinde öncü firma konumundayız.

2000 litre su deposu BRS Plastik bünyesindeki deneyimli personellerden bilgi ve satın alma işlemini kolayca yapabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2 tonluk plastik su deposu ürünlerimiz ile insanoğlunun yaşamının her alanında en büyük ihtiyacı olan suyun sağlıklı depolanmasını sağlıyoruz.

2 Ton Dikey Su Deposu Hammadde özellikleri

Avrupa’dan özel olarak alınan en iyi hammaddeler ve gıda tüzüğüne uygun malzemeler kullanılarak üretilen depolarımız ile sorumluluk bilincinde sağlıklı ve güvenli üretim yapmaktayız. Plastik su deposu üretimi denince akla gelen ilk firma olan BRS Plastik her zaman en yüksek kaliteye ulaşmak için çalışan bir marka olmuştur.

Kullandığımız polietilen hammadde ve malzemelerle sıvı depolama tanklarını uluslararası standartlarda ve kalitede üretmekteyiz. Bu sayede su depolarımız piyasadaki benzerlerinden çok daha kaliteli ve sağlıklı ürünlerden oluşmaktadır.

2000 litre dikey su deposu ürünlerimizi kullanan müşterilerden aldığımız olumlu geri dönüşler bizi hep mutlu etmektedir. Polietilen su depoları belirli bir kalıba göre reçineler kullanılarak yapılmaktadır.

BRS Plastik polietilenden su depoları yaparken LAYPE, yani. H. Gıda güvenliği olan Lineer Düşük Yoğunluklu Polietilen, düşük yoğunluklu bir polimer olduğunu söyleyebiliriz.

Bu, gıdaları polietilen su depolarında sağlıklı bir şekilde saklayabileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca polietilenin, UV stabilizatör; Plastikler, ısıya, soğuğa ve ultraviyole ışığa maruz kaldıklarında bozulmayı önlemek için stabilize edilir. Bu işlem özel üretilmiş UV koruyucu ile gerçekleşir. Bu işlemden sonra plastik ultraviyole ışığa maruz kaldığında bozulmaz. Tüm bunlar sayesinde su depolarının kullanım ömrü daha uzundur.

2 Ton Dikey Su Deposu Fiyatları

Plastik su depoları kaliteli malzemeden üretilirler ve uygun fiyat seçeneklerine sahiptirler. Mavi renk depolar beyaz renk depolara göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Bunun sebebi farklı ham madde kullanılmasıdır. 2000 litre su deposu kullanım sırasında düzenli olarak temizliği yapılmalıdır.

Temizlik düzenli olduğunda depo içerisinde kir oluşumu ya da kötü koku oluşumu gözlenmez. Ürünler 2 yıllık garanti kapsamında gelir.

Ham madde sektöründe olan firmalar için ürünlerin nakliyesi ve depolanması açısından en pratik kullanıma sahip olan ürünler plastik su depolarıdır. Hem taşınması hem de bakımı kolaydır. Tasarımı uygun olduğundan dolayı birçok su deposunu yan yana koyabilirsiniz.

2 Ton Dikey Su Deposu Renkleri ve ölçüleri

2 ton su deposu ölçüleri standart olur ve değiştirilemez. Mavi ve beyaz olarak iki farklı renk hazır olarak depoda bulundurulur fakat müşteri talep ederse su depoları başka renge de boyanabilir.

2000 litre dikey su depolarını farklı renklerde sipariş ettiğinizde deponuzda farklı ürünler varsa renkler sayesinde kategorize etmiş olursunuz. Su depolarının yüksekliği 220cm’dir. Ağırlıkları ise 40 kilogramdır.

Ürünü su haricinde başka bir madde için kullanacaksanız ilk olarak satış danışmanına bu konuda bilgi vermeniz gerekir. Dolum kapağının konumu ve ölçüsü her zaman sabit olur. Çıkış rekoru kısmı ise farklı ölçülerde üretilebilir. Üretim esnasında müşterinin istekleri göz önünde bulundurularak memnuniyeti sağlanır.