1 Ton Dikey Su Deposu

1 Ton Dikey Su Deposu

1 Ton Dikey Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir.

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

1130 cm

113 cm

18 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

1 inç

34

1000 litre

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

1 Ton Dikey Su Deposu

1 ton dikey su deposu dikey ve yatay olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. Gıda maddeleri tüzüğü için uygun olarak üretilen su depolarının mavi ve beyaz rengi mevcuttur. İstenildiği takdirde değişik renklerimiz mevcuttur.

Mavi renkli su depolarının fiyatları beyaz renklere göre daha yüksek olur çünkü ham madde farkı vardır. Su depoları polietilen ham madde kullanılarak üretilirler. Üretim sırasında polietilen madde kalıbın şeklini ısı sayesinde alır.

Ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan su depoları her sektör için avantajlı ürünlerdir. Standart ölçüleri olur ve depoda stoklu şekilde bekletilirler. Bu sebeple sipariş verdiğinizde 3 iş günü içerisinde size teslim edilmiş olur. Yatay depoları tek boyutta üretilirler.

1 Ton Dikey Su Deposu Teknik Özellikleri

1 ton dikey su depoların kullanıcısına sunduğu çok farklı teknik özelliği bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise bu depoların tek parça bir biçimde üretiliyor olmasıdır. Teknik olarak tek parça halinde üretilmesi çok önemlidir. Bu sayede bu depolar üretilirken herhangi ek yapılmamıştır.

Ek yapılmadığı için de herhangi bir şekilde sızdırma yapmazlar. Bu sebepten dolayı herhangi bir kopma ve ayrılma olmaz. Ürünlerimiz mevsim şartları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Ülkemizin her noktasına satışlarımız mevcuttur.

1000 litre yatay su deposu ürünlerimiz sanayide tarımsal alanlarda hayvancılık sektöründe farklı amaçlar için kullanıldığını gözlemliyoruz. Bu doğrultuda müşterilerimizden her geçen gün farklı talep ve istekler oluşmaktadır. BRS Plastik A: Ş olarak ARGE faaliyetlerimizi gelen talepler doğrultusunda yönlendirip yeni ürünler planlamaktayız. BRS plastik tarafından üretilen su depoları kalitesiyle tüm dünyadan talep görmektedir.

1.Ton Dikey Su Deposu Sağlık Açısında Önemi

 1 ton dikey su deposu 1. kalite lineer polietilen hammadde ile üretimi gerçekleştirilen su depoları tamamen insan sağlığınışünerek mavi ve beyaz olmak üzere iki renkte fabrikamızda üretilmektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda alternatif renklerde üretimlerimiz mevcuttur. Tek parça bir biçimde üretilmesinin bir diğer avantajı ise temizliği kolaylaştırması diyebiliriz.

Temizliği kolaylaştıran bir diğer husus ise kapak boğazıdır. Bu boğaz depo temizliğini kolaylaştırmasıısından uygun ölçülerle tasarlanmıştır. Ayrıca temizliği düzenli bir şekilde yapılan depoların içerisinde kötü koku veya kir oluşumu görülmez.

1000 litre dikey su deposu fabrikamızda kullanılan hammadde (Polietilen) Dünya Standartlarında ve insan sağlığına uygundur. Üretimlerimizde insan sağlığını etkileyecek kimyasallar veya boya içeren maddeler kullanılmamaktadır. Polietilen hammaddeden üretimini gerçekleştirdiğimiz su depolarının çalışma sıcaklığı -5°C ile +50°C arasında olacak şekilde üretimi gerçekleştirilmiştir.

Ürünlerimiz darbelere ve U.V. dengeleyici olup, güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Ürünlerimiz sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Temizliği su ile kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Kolay taşınabilir ve yer değiştirmelerde zarar görmez. Ürünlerimiz işlemlerinizi büyük bir özenle gerçekleştiren firmamız sizlere en kaliteli ve sağlıklı ürünleri sunmaktadır.

Ürünlerimiz piyasada sunulan ürünlerin en kalitelisidir. Müşterilerimiz için kaliteden asla ödün vermeden çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetine her zaman önem veriyoruz. Uluslararası standartlara uygun ürünler üretmeye devam ediyoruz.

1000 litre Dikey Su Deposu Fiyatları

Yatay su deposunun ölçüleri genişlik 113cm, yükseklik 113cm’dir

1000 litre dikey su deposu 18 kilogramağırlığında olur. Kullanılacak ürünün yoğunluğuna ve kullanılacak konuma göre ağırlığı değişiklik göstermektedir.

Satın alma işleminden sonra ödemeyi teslimatta kredi kartı ya da nakit olarak yapabilirsiniz. Farklı bir şekilde ödemek istiyorsanız satış danışmanına bildirmeniz gerekir. Ürün 2 senelik garantisi ile birlikte gelir.

Kullanım sırasında su deposunun tamamen sıfırlanacak şekilde beton zemin üzerine yerleştirilmesi gerekir. Zemin ve su deposu arasında başka bir materyal olmamalıdır. Su deposu doluyken taşınmaz ya da hareket ettirilmez. Eğer kurallara uymadığınız için herhangi bir hasar olmuşsa garantiyi kapsamaz.

1 Ton Dikey Su Deposu Kurulumu

Su deposunu kullanırken esnek bir zemine koyulursa daha sonra arıza meydana gelebilir ve bu arıza garanti kapsamında olmaz. Bu sebeple 1 tonluk su deposu kullanırken dikkatli olmak gerekir.

1 ton dikey su deposu temizlik için senede 1 kere yeterli olur. Temiz kullanım yaparsanız kötü koku ya da kir oluşumu olmaz. Zamanla incelme veya eskime gibi durumlar ortaya çıkmaz. Paslanmaz özelliğe sahiptirler.

Korozyona karşı korumalı olarak üretilmişlerdir. Ürün ölçüleri sabit olduğundan dolayı herhangi bir talepte değiştirilemezler. Tesisat bağlantısı yapılacağı zaman esnek boru kullanılması gerekir. Herhangi bir arıza durumunda kesinlikle müdahale edilmemeli ve derhal firma aranmalıdır. Müşteri müdahale ederse istenmeyen ve kalıcı sonuçlar olabilir.