80 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu

80 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu

80 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

52 cm

90 cm

27 cm

8 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

80 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu

80 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu karavan araçlarda,tekne ve yatlarda hem temiz su ihtiyacını gidermek amaçlı hem de atık su birikimi için kullanılır. Polietilen ham maddeden üretilirler. Yolculuk boyunca hijyeni sağlarlar.

Değişik ihtiyaçlarınız örneğin yemek pişirmek duş almak vb. gibi ihtiyaçlar için gerekli olan olan suyu temin etmenizi sağlar. Araç yapısına uygun olacak şekilde su deposu siparişi verebilirsiniz. Atık birikimi amacıyla kullanacağınız depolar sağlık açısından oldukça önemlidir.

Kendi sağlığınız ve çevreyi korumak adına özel olarak üretilirler. Doğru ürünü kullandığınızda karavanınızla yaptığınız yolculuklarda asla su problemi yaşamazsınız. İçme suyu saklayabileceğiniz için yol boyunca su satın alarak masraf etmemiş olursunuz. Farklı kapasitelerde üretilen su depolarını sipariş verdiğinizde en kısa sürede adresinize teslim edilir.

80 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu

Karavanınız için su deposu satın alacağınız zaman aracınızın modeline göre farklı seçenekler vardır. 80 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu 18 litre ile 500 litre arasında farklı boyutlarda üretilir. Firma bünyemizde 60 ve 80 litre olarak iki farklı çeşitte üretilmektedir. Farklı ölçülerde üretimde firma yetkilileri tarafından bilgi alabilirsiniz.

Geniş bir karavanınız yoksa daha düşük litreye sahip su deposu kullanmak daha mantıklıdır çünkü aracınızda yer kalmayabilir. Karavan her zaman hareket ettiği için su deposu dalgakıran modeli ile üretilir.

80 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu Bu model sayesinde yol sırasında dalgalanma önlenmiş olur. Karavanınız için teker üstü olan su deposu modellerini de kullanabilirsiniz. Bu modeller yer kaplamaz ve alanınızı kısıtlamazlar. Gri su deposunun anlamı ise atıklar için kullanılan karavanlara özel su deposu olan ürünlerdir.

80 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu

Karavanınız için muhakkak atık su deposu almanız gerekir. 60 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu tuvalet ve banyodan çıkan atık suları birikmesini sağlar. Mavi, gri ya da siyah renk seçenekleri ile genel olarak koyu tonlarda üretilirler.

Karavanınız için üretilen 80 Lt. Köşeli Karavan Su  depoları kaliteli malzemeden üretilen ürünlerdir. Koku yapmazlar ve yosun oluşumu gözlenmez. Aracınızın modelini ve tipine göre farklı boyut seçeneklerine sahiptirler.

80 Lt. Köşeli Karavan Su Deposu tercihe göre musluk olan ya da musluksuz modelleri alabilirsiniz. Musluklu su deposu tercih ederseniz musluğu açmanızı sağlayan aparatı da birlikte gelir. Modeller hem içme suyu için hem de atık suları için kullanılabilir. İnsan sağlığına uygun ürünlerdir.

Karavanınız için su deposu satın alacağınız zaman aracınızın modeline göre farklı seçenekler vardır. Karavan tipi plastik su deposu 18 litre ile 500 litre arasında farklı boyutlarda üretilir. Firma bünyemizde 60 ve 80 litre olarak iki farklı çeşitte üretilmektedir. Farklı ölçülerde üretimde firma yetkilileri tarafından bilgi alabilirsiniz.

Geniş bir karavanınız yoksa daha düşük litreye sahip su deposu kullanmak daha mantıklıdır çünkü aracınızda yer kalmayabilir. Karavan her zaman hareket ettiği için su deposu dalgakıran modeli ile üretilir.