18 Litre Köşeli Su Deposu

18 Litre Köşeli Su Deposu

18 litre Köşeli  Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

37 cm

65 cm

37 cm

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

2kg

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

18 Litre Köşeli Su Deposu

18 litre köşeli su deposu nakliyede avantaj sağlayan ürünlerden biri olup gıdaya uygun sertifikalı üretilmektedir. Kimyasal reaksiyona girmeyen depolarda tat ve koku değişkenliği de oluşmamaktadır. UV katkılı üretilmesinden dolayı güneş ışığından etkilenmeyen özelliktedir. Esnek yapıya sahip olan su deposunun gözeneksiz ve emme durumuna karşı dayanıklı olduğu bilinmektedir. Bu sayede mantar veya küf, yorun gibi oluşumlar olmaz. Darbeye karşı dayanıklı üretilen deponun aynı zamanda eskimeyen yapıda olduğu bilinir. Eğilip bükülmez veya parçalanıp çürümez. Deniz tuzu, haşereler, yağ ve petrol maddelerine karşı da dayanıklıdır. Mavi ve beyaz olarak çift renkte üretilmesi mümkün olan kare plastik su depolarına PVC, pirinç ya da krom giriş çıkışlar takılabilmektedir.

18 Litre köşeli Su Deposu Kullanımı

18 litre köşeli su deposu kullanımı su, şalgam, meyve suyu, sirke, pekmezi süt, şarap, sıvı yağ ve benzeri gıda ürünlerine yönelik avantaj sunmaktadır. Ayrıca asit, mazot ve kimyasal gıdaların stoklanmasında kullanıldığı bilinmektedir.

Depoların üretiminde polietilen ham madde kullanılır. Plastik ham maddesi olan bu malzeme insan sağlığına uygundur. Uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Birçok farklı sektör için kullanımı en avantajlı ürünlerden biridir.

Standart ölçüleri vardır ve depoda stoklu bulunurlar. Sipariş verdiğiniz zaman dilediğiniz adette ürün en kısa süre içerisinde adresinize teslim olur. Nakliyeler direkt olarak üretim tesislerinden yapılır. Türkiye için her ilden sipariş verilebilir. Kullanım sırasında hijyenik ortam sağlayan ürünlerdir.

18 litre köşeli su deposu Birçok alanda, tesiste veya şirkette önemli derecede avantaj sağlayan bu ürün belirlenen boyutlarda ve standart ölçülerde üretilmektedir. Ayrıca gün ışığından etkilenmeyecek yapıda tasarlanmıştır. Normalde diğer plastik ürünler gibi soğuk ve sıcak etkileşimi oluşmadığından çatlama veya gevreme durumu yoktur.