300 Litre Köşeli Su Deposu

300 Litre Köşeli Su Deposu

300 litre Köşeli  Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

76 cm

120 cm

43 cm

12 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

300 Litre Köşeli Su Deposu

300 litre köşeli su deposu dilerseniz yatay, dikey veya köşeli olarak sipariş edilebilir. Mavi ve beyaz olmak üzere iki farklı renk alternatifi mevcuttur. Gıda maddeleri tüzüğü için uygun olarak üretilir. Bütün sertifikalar mevcuttur.

Depoların üretiminde polietilen ham madde kullanılır. Plastik ham maddesi olan bu malzeme insan sağlığına uygundur. Uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Birçok farklı sektör için kullanımı en avantajlı ürünlerden biridir.

Standart ölçüleri vardır ve depoda stoklu bulunurlar. Sipariş verdiğiniz zaman dilediğiniz adette ürün en kısa süre içerisinde adresinize teslim olur. Nakliyeler direkt olarak üretim tesislerinden yapılır. Türkiye için her ilden sipariş verilebilir. Kullanım sırasında hijyenik ortam sağlayan ürünlerdir.

300 Litre Köşeli Su Deposu Fiyatları

300 litre köşeli su deposu kaliteli malzemeden üretilir ve bütçenize uygun seçenekleri vardır. 300 litre köşeli su deposu dikey model için genişlik 76cm, yükseklik 43Cm 120 cm’dir.

Yatay su deposu için genişlik 67cm, yükseklik 90cm’dir. Ödemeyi teslimatta dilerseniz kredi kartıyla ya da nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ürünler 2 senelik garanti kapsamında gelir.

Garanti kapsamı dışında kalmaması için kullanım sırasında dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Kurallara uymazsanız gerçekleşen hasarlar garantinin kapsamına girmez. Su deposunu kullanırken muhakkak düz ve beton bir zemin üzerine yerleştirmeniz gerekir. Zemin ve depo arasında başka hiçbir materyal olmamalıdır ve zemine sıfır olacak şekilde yerleştirilmelidir.

300 Litre Köşeli Su Deposu

Polietilen hammadden üretilen  su deposu kullandığınızda boyutu ne olursa olsun içi doluyken taşımamalı ve hareket ettirmemelisiniz. 300 litre köşeli su deposu kullanırken içine hava basıncı uygulamamalısınız.

Su değil başka bir madde kullanımı için alıyorsanız satış danışmanına bilgi vererek uygun olup olmadığına dair talimat almanız gerekir. Tesisat bağlantısı sırasında esnek boru kullanmalısınız.

300 litre köşeli su deposunda çıkış rekoru bölümünün alt tarafına kullanım sırasında destek ekipmanı yerleştirmelisiniz. Eğer zemin esnek olursa ve bir arıza meydana gelirse garanti bunu karşılamaz. Çıkış rekorunu yanlış kullanırsanız ya da tesisat sırasında esnek boru kullanılmamışsa garanti bu arızayı karşılamaz. Ölçüler verildiği takdirde çıkış rekorları fabrikamızda monte edilmektedir.  Hijyenik ve güvenli kullanım için muhakkak kurallara uymak gerekir.