200 Litre Dalgakıranlı Su Deposu

200 Litre Dalgakıranlı Su Deposu

200 Litre Dalgakıranlı  Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

50 cm

83

50 cm

8 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

200 Litre Dalgakıranlı Su Deposu

200 litre dalgakıranlı su deposu polietilen ham maddeden üretilir. UV ışınlarına karşı koruma sağlayan kaliteli bir malzeme olup uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Renkli ürünlerde güneş ışınları su deposu içine giremeyeceğinden mantar, yosun, küf gibi maddeler su deposunun içerisinde asla oluşmazlar.

Uluslararası gıda tüzüğüne uygun bir maddedir. İçerisinde dilerseniz içme suyunu da sağlıklı bir şekilde depolayabilirsiniz. FDA onaylı su depolarıdır. Hazır olarak müşterilere beyaz ve mavi renk alternatifleri sunulur.

Müşteri farklı bir renk talep ederse su depoları farklı renkte üretilebilir. Yeşil, siyah, turuncu, mavi, sarı gibi farklı renk seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz su deposunu giriş kısmına süzek monte ederek yağmur suyunu toplamak için de kullanabilirsiniz.

200 Litre Dalgakıranlı Su Deposu Marmaris

200 litre dalgakıranlı su depolarını farklı şehirlere sipariş verebilirsiniz. 200 litre köşeli su deposu evler için de kullanılabilir. Örneğin bahçe sulaması veya teras temizliği için su depolarını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yağmur suyu toplanmak istendiğinde çatı kısmında tahliye boruları ile deponun giriş kısmı arasında bağlantılar yapılır. Dikey bir yapısı olan su depolarının sistemi oldukça kolay şekilde kurulur.

Kapak kısmına uygun bir filtre taktığınızda su haricinde herhangi bir yabancı maddenin de girişini engellemiş olursunuz. Gıdaya uygun şekilde üretilen su depoları olduğu için temiz su depolamak amacıyla da çok fazla kullanılır. İnsan sağlığına uygun şekilde üretilen kaliteli ürünlerdir. Bütün sertifikalarımız mevcuttur.

200 Litre Dalgakıranlı Su Deposu Beykoz

200 litre dalgakıranlı su depolarını sipariş ettiğinizde en geç 7 iş günü içerisinde adresinize teslim olurlar. 200 litre köşeli su deposu kullanımı sırasında muhakkak düz ve beton bir zemine koyulması gerekir.

Su depolarının temizliğini düzenli olarak yapmalısınız. Düzenli temizlik yapıldığında hiçbir kötü koku ya da kir oluşumu meydana gelmez. Sabit ölçülerde üretilirler ve depoda stoklu olduklarından dolayı toptan olarak da sipariş verebilirsiniz.

200 litre dalgakıranlı su deposunun içerisine su harici başka bir madde depolayacaksanız satış temsilcisini bu konuda bilgilendirmeniz gerekir. Farklı renklerde sipariş ederek ürünlerinizi kategorize edebilirsiniz. Birçok sektörde uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli malzeme ile en çok tercih edilen depolama araçlarının başındadır. Firmamız kaliteli ve hesaplı ürünleri ile her zaman hizmetinizdeyiz.