2 Ton Yatay Su Deposu

2 Ton Yatay Su Deposu

2 Ton Yatay Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir.

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

136 cm

190 CM

115 cm

48 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

2 Ton Yatay  Su Deposu

2 ton yatay su deposu korozif maddelere, çevresel faktörlere, gün ışığına ve çok çeşitli darbelere karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir. Gıda maddelerinin korunmasına ve stoklanabilmesine yönelik üretilmiş olan bu depo hiçbir şekilde eğilip, parçalanmaz. Kaliteli malzemeden üretilmiş olması nedeniyle istenilen hijyeniği sağlayabilmektedir.

Bunun beraberinde içine konulan maddenin herhangi şekilde bozulma yapmadığı bilinmektedir. Koku ve tat değişikliği oluşturmadan ürünün istenildiği zaman kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Ekonomik bir ürün olması sebebiyle uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kimyasal ürünlerle reaksiyon oluşturmayan yapısı kimyasal ürünlere karşı dayanıklı olduğunu göstermektedir. Ayrıca gıdalara ve kimyasallara uygunluk sertifikası vardır.

2 Ton Yatay Su Deposu Kullanımı

2 ton yatay su deposu kullanımı çift renk seçeneği ile öne çıkmaktadır. Müşteri isteği doğrultusunda değişik renklerde de üretilebilmektedir. Verimlilik açısından uzun vadeli ürün koruyabilme özelliği vardır.

UV katkılı olması nedeniyle aşırı sıcak ve çok soğuk havalarda bozulmamaktadır. Sadece zemine yerleştirilecek deponun dolu iken hareket ettirilmesi sakıncalıdır. Boşken hareket ettirilmesinde herhangi bir sorun oluşmamaktadır.

2 ton yatay su depoları kullanımı açısından tesisler, büyük şirketler, inşaat sahası gibi birçok yerde uygunluk sunmaktadır. UV katkılı bir üretim olması beraberinde birinci kalite polieliten maddeden üretilmiştir. Bu sayede çürüme yapmaz.

Ayrıca gözeneksiz olması sayesinde emmeye karşı dayanıklılık oluşturur. Yatak su depoları dolu iken hareket ettirilmemelidir. Hareket ettirilecekse de sabit kalması gerekmektedir. Çünkü hareket, arıza oluşturabilmektedir. Garanti kapsamı dışına çıkmaktadır.