300 Litre Yatay Su Deposu

300 Litre Köşeli Su Deposu

300 litre Yatay Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

67 cm

85 cm

75 cm

11 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

1/2 inç

34 cm

300 litre

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

300 Litre Yatay Su Deposu

300 litre yatay su deposu birinci kalite polietilen hammadde bileşeniyle tasarlanmış olup insan sağlığına uygun şekilde üretilmiş üründür. Üretim kapsamında herhangi bir boya bileşeni veya kimyasal madde kullanılmadığı bilinmektedir. Gıdaların korunması açısından uygunluk sertifikası bulunan bir ürün olup sıvı içerikli maddelerin tümü için uygundur.

Zemine yerleştirilerek kullanılan bu ürün istenilen giriş çıkış takılarak kullanılmaktadır. Gün ışığından etkilenmeyen ve sıcak, soğuk etkileşiminden bozulmayan bir üründür.

Mavi ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk tonuyla üretilen su deposu müşteri talebinin ekstra ihtiyacı halinde siyah, yeşil, turuncu ve sarı renklerde de üretilebilen üründür.

300 Litre Yatay Su Deposu Kullanımı

300 litre yatay plastik su deposu kullanımı açısından su, meyve suları, şalgam suyu, sıvı yağ, sirke, süt, şarap, turşu gibi gıdaların korunabilmesi amaçlı birçok tesis için avantaj sunar. Ayrıca deterjan, sülfürik asit, kostik, nitrik, tuz ruhu gibi birçok ürünlerin stoklanması açısından muazzam koruma ve verimlilik sunmaktadır.

300 Litre Yatay Su Deposu Teknik Özellikleri

300 litre yatay su deposu teknik özellikleri ürünlerimiz sağlıklı ve güvenli bir şekilde muhafaza etmek için mükemmel bir ürün olarak tasarlanmıştır.

Bu hammaddenin en büyük avantajı ise uluslararası standartlarda gıda tüzüğüne uygun olmasıdır. Bu hammaddenin bir diğer özelliği ise UV korunaklı olmasıdır. Bu sayede bu hammadde kullanılarak üretilen depoların içerisine güvenle ile gıdalarınızı koyabilir ve sıvılarınızı depolayabilirsiniz.

Yüksek ultraviyole ışın dayanıklılığı sayesinde depo içerisinde bu ışınlar temas etmez. Bu açıdan baktığımız zaman depoların içerisinde yosun ve mantar oluşmadığı kullanımlarda görülmektedir.

Mavi renkte üretilen plastik su depolarımız güneşin ışınlarına karşı daha fazla korunaklı olduğu için ürünlerimiz içerisinde yosunlaşma olmadığı görülmektedir.

 Açık alanda kullanılacak ve yosunlaşma konusunda sıkıntı yaşanacağı düşünüldüğünde mavi renkli ürünlerimiz tavsiye edilmektedir. Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. Konusunda uzman personelimiz size her zaman yardımcı olmak için hazırdır.

300 litre yatay plastik su deposu teknik özellikleri bakımından araç üzerinde sutaşıma bakımından uygundur.

300 litre su deposu nerelerde kullanılır?

Su bizim temel yaşam unsurumuz olduğu için birçok alanda kullanırız. Aynı şekilde suya ihtiyaç duyulduğu anlarda su depoları da oldukça kurtarıcıdır. Genel olarak büyük yapıtlarda (hastanelerde, okullarda, devlet-kamu dairelerinde, yurtlarda, alışveriş merkezlerinde, otellerde, büyük apartmanlarda) sıklıkla kullanılır. Sadece büyük yapıtlarda değil konutlarda da (apartmanlar, müstakil evler) kullanılabilir.

300 litre Su depoları insanların yaşam alanlarında bulunduğu gibi hayvan bakımevleri ve barınaklarında bitki bahçelerinde de bulunur. 

Temiz suyun güvenilir tedarikini çoğu zaman hafife alıyoruz. Musluğu açıyoruz ve temiz su akıyor, kullanıyoruz ve ‘kirli’ su giderden akıyor. Avrupalıların büyük çoğunluğu için evde kullandığımız su içme kalitesinde günün 24 saati kullanılabiliyor.

Musluk ile gider arasındaki o kısa an onun yolculuğunda çok kısa bir zaman oysa. Şehirde su yönetimi, su dağıtım sistemleri ile sınırlı değil. İklim değişikliği, şehirlerin genişlemesi ve nehir havzalarının değiştirilmesi şehirlerde daha sık ve daha zararlı taşkınlara sebep olabilir.

Hızlı büyüyen şehirler doğal hayatı tahrip etmektedir. Şehir planlaması yaparken doğal kaynaklarımızı yok etmeden ve gelecek nesillere yaşanabilir bir hayat şartları bırakmak için çalışmalıyız.