200 Litre Yatay Su Deposu

300 Litre Köşeli Su Deposu

200 litre Yatay Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

60 cm

75 cm

70cm

8 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

1 inç

34 cm

200 litre

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

200 Litre Yatay Su Deposu

200 litre su yatay deposu gıdaya uygunluk sertifikası içeriyor olup kimyasallara karşı dayanıklılığı bulunan geniş bir su deposudur. Gün ışığından etkilenmeyen yapısı sayesinde sıcak ve soğuk havalarda herhangi bozulma yaşamamaktadır. Tat ve koku değişkenliği oluşturmadan ürünlerin stoklanmasını ve korumasını sağlar. Esnek yapıya sahip olmasının yanı sıra kanserojen madde içermemektedir.

Hijyenik yapıya sahip olduğu gibi uzun ömürlü kullanım olanağı sunan ekonomik bir üründür. Birleştirme parçaları bulunmayan su deposunda emmeye karşı dayanıklı yapısal tasarım hâkimdir. Bu sayede küf, mantar ve yosun tutma olasılığı bulundurmaz. Darbelere karşı dayanıklı bir yapısı olması haricinde çürüme, parçalanma, bozulma veya eğilme yapmaz.

200 litre yatay Su deposu nereye konur?

Su depolarının hem teknik açıdan uygulanabilirliği için hem de bakım, temizlik vb. konularda avantaj ve dezavantajlarına göre nereye konulması gerektiği oldukça önemlidir.  Su depolarının su akıtma alanından 5-6 metre (en az) yukarıda olması gerekir. Su depoları akıtma yerlerine fazla yakın olmamalıdır. Olduğu takdirde sistemin verimi düşer ve kullanımı zorlaşır. 

Su depoları çatılara ve bodrumlara konulabilir. İki konumunda farklı avantaj ve dezavantajları vardır. Mesela çatılardaki su depolarına elektrik harcaması gerekmezken bodrumdaki su depolarına gerekir. Fakat çatılardaki su depolarının bakımları ve temizlikleri zordur. Bodrumlardaki su depolarının çatılardakilere nazaran temizliği çok daha kolay ve ulaşılabilirdir. Fakat bodrumdaki su depoları toprağa gömülü olduğu için bakımı da ayrı zordur.

200 Litre Yatay Su Deposu Kullanımı

200 litre yatay su deposu kullanımı kapsamında sıvı maddelerin stoklanıp uzun süreli korunabildiği öne çıkmaktadır. Yağ, petrol, haşereler, deniz tuzu ve korozif maddelere karşı da dayanıklıdır. Çift renk tonunda üretilen su deposuna müşterinin talebi beraberinde PVC, pirinç ve polietilen giriş çıkış takılabilmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte sanayii ve hayvancılık alanlarında üretim tesislerinde kullanılmak üzere çok farklı ebat ve türde plastik su deposu ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. BRS plastik olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ARGE faaliyetlerimize önem verip yeni ürünler tasarlayıp müşterilerimizin taleplerini karışılmak bizi mutlu etmektedir.

200 Litre Yatay Su Deposu Teknik Özellikleri

200 litre yatay su deposu teknik özelliklerinden bahsedecek olursak. Bu tanklar firmamızda son teknoloji üretim sistemleri kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerimiz tek parça biçimde üretilirler. Bu durum da fiyatlar çok açısından önem arz eder, üretim esnasında herhangi bir çatlak yaşanmadığı için sızdırma, kopma ve yırtılma yapmaz. Üretim tesislerimizde kesinlikle geri dönüştürülmüş hammadde veya renklendirici kullanılarak üretim yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz uluslararası standartların kalite belge yönetmelikleri çerçevesinde sağlıklı ve güvenli olarak üretilmektedir. Firmamızda konusunda uzman personelimiz gelişen teknolojiye uyumlu olarak ürünlerimiz gerekli kontrollerden geçirerek müşterilerimize ulaştırmak için özenle çalışmaktadır.  

Hızla gelişen dünya ve insan ihtiyaçlarının her geçen gün değişiklik gösterdiği görülmektedir, bizde BRS plastik olarak bu değişime ayak uydurmak için yeni ürünler geliştirip, planlayıp müşterilerimize sunmak gayret gösteriyoruz. Bu açıdan firmamız ARGE faaliyetlerine çok değer vermektedir. Müşterilerimizden gelen taleplerde göz önüne alarak çalışmalarımıza hız kesmeden güvenli adımlarla yürümekteyiz.

 Avrupa standartları ve sağlık yönetmelikleri göz önüne alınarak ürün yelpazemizi genişletmeye davam ediyoruz. Müşterilerimizin ürünlerimizle ilgili fikir ve düşüncelerine önem veriyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin ürünlerimizle ilgili bize geri dönüş yapmaları ARGE faaliyetlerimize katkı yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizin bir numaralı önceliğimizdir.