5 Ton Yatay Su Deposu

5 Ton Yatay Su Deposu

5 Ton Yatay Su Deposu  Ürün Açıklamaları

Ürünlerimiz 1 sınıf lineer polietilen hammaddeden üretilmektedir.

Depolarımız rotasyon teknolojisi ile üretilmektedir.

Sağlık açısından güvenle kullanabilirsiniz.

Depo üretiminde kullanmış olduğumuz hammadde gıda tüzüğüne uygundur.

Ürün ebatları ± (%3) toleranslıdır.

Ürünlerimiz özel yapım kalıplarla tek parça halinde (Monoblok)olarak üretilmektedir.

 Depolarımızın çalışma sıcaklığı -5°C +50°C arasında olacak şekilde üretilmektedir.

Üretim hatalarına karşı bütün ürünlerimiz garantilidir.

Üretimde kullanmış olduğumuz hammadde geri dönüşümlüdür. Doğaya zarar vermez.

Ürünlerimizin temizliği oldukça kolaydır. Su ile basit bir şekilde temizlenir. 

SU DEPOSU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

ÇAP/EN:

UZUNLUK:

YÜKSEKLİK:

AĞIRLIK:

195 cm

240 cm

130 cm

130 kg

DEPO REKORU:

KAPAK ÇAPI:

KAPASİTE:

ÇALIŞMA SICAKLIĞI:

-5°C +50°C

ÜRÜN DETAYLI BİLGİSİ

5 Ton Yatay Su Deposu

5 ton yatay su deposu dikey ve yatay olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. Renk alternatifi olarak da mavi ve beyaz renk mevcuttur. Ürünler gıda maddeleri tüzüğü için uygun olarak üretilir.

Polietilen ham madde kullanılarak üretilen plastik su depoları termoplastik özelliği taşırlar. Uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılar için avantajlı ürünlerdir. Standart ölçülere sahiptir. Dikey su deposu için genişlik 200cm, yükseklik 175cm’dir. Yatay su deposu için genişlik 173cm, yükseklik 185cm’dir.

5000 litre dikey su deposu mavi renkte olan su depolarının fiyatları beyaz renkli su depolarına göre biraz daha yüksek olur. Bunun nedeni mavi su depolarında kullanılan ham maddenin farklı tür olmasıdır. Farklı renkler dede üretim gerçekleştirilmektedir.

5 Ton Yatay Su Deposu Fiyatları

5 ton yatay su depoları her zaman stoklu olarak bulunurlar. 5 ton dikey su deposu siparişi vermek istediğinizde en kısa sürede adresinize teslim edilir. Ürünler 2 yıllık garantisi ile gelir.

Su deposunu kullanacağınız zaman beton ve düz bir zemin üzerine yerleştirmeniz gerekir. Ürün zaman aşımına uğramayan ve yaşlanmayan bir üründür. İncelme veya eskime yapmaz.

Polietilen hammaddeden üretilen 5000 litre su deposu paslanmaz özelliği sahiptir. Korozyona karşı korumalıdır. Ölçüleri sabit olup değiştirilemez. Eğer ürünün içerisine su harici bir madde koyacaksanız satış danışmanına bildirmeniz gerekir.

Arıza durumu gözlerseniz kesinlikle müdahale etmemeli ve firma ile irtibata geçmelisiniz. Hasar durumunda kesici ya da delici ile müdahale edilmesi tehlikelidir.

5 Ton Yatay Su Deposu Ölçüleri

5 ton dikey su depolarının ölçüleri standart olur. 5 tonluk su deposu aldıktan sonra zemine yerleştirirken beton zemin ile ürün arasına herhangi bir başka materyal zemin koymamalısınız.

5000 litre su deposu tesisat bağlantısı yapılacağı zaman rekor kısımlarını gereğinden fazla şekilde sıkmamaya dikkat edilmesi gerekir. Hareket ettireceğiniz sırada deponun içi boş olmalıdır ve hareket ettirirken dolum kapağını ya da çıkış rekorunu kullanmamalısınız.

5 ton yatay su deposuna bağlantı yapılacağı zaman esnek boru kullanılmalıdır ve çıkış rekoru kısmının alt tarafı desteklenmelidir. Ürün temizliği için senede 1 kere mutlaka gerçekleştirilmesi gerekir. Temiz ürün kullanımı hijyenik ortam ve sağlık açısından önemlidir. Ürünü garanti koşullarına uygun şekilde kullanmanız gerekir.